Specjalista ds. serwisu i reklamacji
(wyposażenie łazienek)

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie reklamacji i serwisu produktów wyposażenia łazienek
  • koordynowanie oraz monitorowanie  realizacji procesu reklamacji oraz usług serwisowych
  • nadzór nad działaniem terenowej sieci serwisowej
  • uzgadnianie terminów i miejsc wykonania usług mobilnych
  • przygotowywanie kosztorysów
  • doradztwo techniczne
  • jakościowa kontrola sieci serwisów i monitorowanie satysfakcji Klientów
  • analiza rynku usług serwisowych oraz działań konkurencji
  • realizowanie wyznaczonych zadań oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań
  • raportowanie do Kierownika Działu Serwisu i Reklamacji

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,  średnie lub wyższe
  • doświadczenie w branży technicznej na stanowisku związanym z obsługą reklamacji lub na stanowisku serwisanta
  • umiejętność  koordynowania zadań zespołu (tu: serwisantów)
  • doświadczenie w  pracy z  Klientem  oraz zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:  Dział Serwisu i Reklamacji w Kokotowie k/Krakowa, gm.Wieliczka

Firma oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji, do negocjacji
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
·         przyjazne środowisko pracy
·         karty multisport, wyjazdy integracyjne

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@excellent.com.pl

Inżynier produktu (wyposażenie łazienek)

w Dziale Marketingu w Krakowie

ZADANIA:
  • przygotowanie dokumentacji technicznych
  • opracowywanie instrukcji produktowych
  • przygotowywanie kalkulacji materiałowych
  • współpraca przy opracowywaniu założeń technologicznych dla nowych produktów, zlecanych do produkcji
  • sprawdzanie wzorów od dostawców
  • wprowadzanie innowacji podczas przygotowywania projektów
  • stała współpraca z działem produkcji, zakupów, jakości
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość programów SolidWorks, Autocad
  • dobra  znajomość j. angielskiego
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu
  • gotowość do wyjazdów służbowych poza granice kraju , dyspozycyjność
  • znajomość produktów z branży wyposażenie łazienek – mile widziana

MIEJSCE PRACY:

            Kraków, ul. Nad Drwina 10/B-3 / ul. Zakopiańska 72

FIRMA OFERUJE:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
  • ciekawą, kreatywną pracę dającą możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
  • udział w zagranicznych delegacjach służbowych
  • przyjazne środowisko pracy
  • karty multisport, wyjazdy integracyjne

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacjaDM@excellent.com.pl