Product Manager (wyposażenie łazienek)
w Dziale Marketingu w Krakowie

 Zadania:

  • zarządzanie określoną kategorią produktów wyposażenia łazienek
  • udział w przygotowywaniu strategii rozwoju produktu , realizowanie wyznaczonych celów oraz skuteczne wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • analizy marketingowe asortymentu, działań promocyjnych, cen, przychodów ze sprzedaży, zyskowności produktów
  • aktywny udział w kampaniach reklamowych
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra (czynna) znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu
  • gotowość do wyjazdów służbowych poza granice kraju , dyspozycyjność
  • znajomość środowiska Windows: Microsoft Excel/Word/Power point, oraz CorelDRAW

Miejsce pracy:  Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B3

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
  • ciekawą, kreatywną pracę dającą możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy
  • karty multisport, wyjazdy integracyjne.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@excellent.com.pl
Informacja o firmie: www.excellent.com.pl

Doradca handlowy
w Salonie Wyposażenia Łazienek

Zadania:

  • profesjonalna obsługa klientów indywidualnych Salonu
  • współpraca z projektantami w zakresie kompleksowej obsługi klientów
  • realizacja planów sprzedaży i marży
  • systematyczne doskonalenie wiedzy dotyczącej kompleksowej oferty handlowej/produktów oferowanych przez Firmę
  • zarządzanie powierzoną grupą asortymentową:  właściwa ekspozycja towaru, utrzymywanie normatywnego poziomu stanów magazynowych oraz prawidłowa wycena towarów
  • sporządzanie zamówień produktów, wystawianie faktur i innych stosownych dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy z klientem, oraz  współpracy z projektantami, architektami w zakresie kompleksowej obsługi klientów
  • doświadczenie w branży wyposażenie łazienek , wyposażenie wnętrz
  • wysoko rozwinięte umiejętności  komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość środowiska Windows: Microsoft Excel Word;

Firma oferuje: Salon Wyposażenia Łazienek w Krakowie, ul. Zakopiańska 56

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie  składające się z części stałej i motywacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego dla wyróżniających się pracowników
  • karty multisport