Product manager (wyposażenie łazienek)
w Dziale Marketingu w Krakowie

Zadania:
·         zarządzanie określoną kategorią produktów wyposażenia łazienek
·         udział w przygotowywaniu strategii rozwoju produktu , realizowanie wyznaczonych celów oraz skuteczne wprowadzanie nowych produktów na rynek
·         analizy marketingowe asortymentu, działań promocyjnych, cen, przychodów ze sprzedaży, zyskowności produktów
·         aktywny udział w kampaniach reklamowych
·         monitorowanie i analiza działań konkurencji

Wymagania:
·         wykształcenie wyższe
·         bardzo dobra (czynna) znajomość j. angielskiego
·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
·         kreatywność
·         umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
·         umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu
·         gotowość do wyjazdów służbowych poza granice kraju , dyspozycyjność
·         znajomość środowiska Windows: Microsoft Excel/Word/Power point, oraz CorelDRAW

Miejsce pracy:  Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B3

Firma oferuje:
·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
·         atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
·         ciekawą, kreatywną pracę dającą możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
·         przyjazne środowisko pracy
·         karty multisport, wyjazdy integracyjne.

Aplikacje prosimy kierować na adres : rekrutacjaDM@excellent.com.pl
Informacja o Firmie : www.excellent.com.pl

KOORDYNATOR ZLECEŃ INWESTYCYJNYCH

Zakres obowiazków:

  • koordynowanie realizacji zleceń inwestycyjnych w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz, m.in.: opracowywanie ofert i kalkulacji, współpraca z projektantami w zakresie opracowywania projektu wnętrz, nadzór  nad firmami wykonawczymi w zakresie terminowości i jakości wykonywanych prac, kontrola i rozliczanie kosztów zlecenia
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • współpraca z deweloperami, projektantami, podwykonawcami
  • pozyskiwanie  nowych firm podwykonawczych oraz  zleceń inwestycyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub wykończenia /wyposażenia wnętrz
  • umiejętność zarządzania projektami
  • umiejętność zarządzania pracą podwykonawców
  • zdolności  komunikacyjne oraz umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji  handlowych
  • dobra znajomość programów : Microsoft Excel, Word;

Miejsce pracy:

           Dział Sprzedaży Inwestycyjnej w Krakowie, ul. Zakopiańska 56.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy, m. innymi samochód służbowy, laptop
  • ciekawą, różnorodną tematycznie pracę dedykowaną kandydatom wyróżniającym się zdolnościami organizacyjnymi oraz samodzielnością
  • przyjazne środowisko pracy
  • karty multisport, wyjazdy integracyjne
 Aplikacje prosimy przesyłać  na adres: rekrutacja@excellent.com.pl