KIEROWCA kat. C+E

 Zadania:
  • przewóz towarów  z magazynów Excellent S.A. do klientów  na terenie Polski
 Wymagania:
  • ważne prawo jazdy kat. C+E
  • ważne badania i szkolenia okresowe na przewóz rzeczy
  • ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia na HDS – mile widziane
Miejsce pracy: Podłęże koło Krakowa

Firma oferuje:
  • zatrudnienie w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w  której wszyscy pracownicy  zatrudniani są na podstawie umowy o pracę, zgodnie z kodeksem pracy, przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, każdy pracownik wykonujący powierzone mu zadania ma gwarancję pracy. Ponad 50% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat a  80% karier managerskich to awans naszych pracowników
  • umowę o pracę, pełny etat, praca od poniedziałku do piątku, trasy krajowe, wynagrodzenie do negocjacji
  • możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień
  • karty multi-sport
Aplikacje prosimy kierować na adres : rekrutacja@excellent.com.pl
Informacja o Firmie :  www.excellent.com.pl