•     ciekawą, różnorodną tematycznie pracę, dedykowaną kandydatom wyróżniającym się samodzielnością i zdolnościami organizacyjnymi.
  •     wynagrodzenie adekwatne do wymagań rynku pracy - trzymamy rękę na pulsie w tym ważnym dla każdego Pracownika temacie.
  •     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zgodnie z kodeksem pracy.
  •     możliwość rozwoju zawodowego –  ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników. Są wśród nas dyrektorzy,
    którzy zaczynali pracę od stanowiska pracownik - nie specjalista.
  •     stabilne zatrudnienie – każdy, kto rzetelnie wykonuje swoje zadania ma gwarancję pracy  - ponad 60% pracowników związanych jest
    z firmą co najmniej 15 lat.
  •     przestrzegamy zasady  równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.
  •     przyjazne środowisko pracy - przywiązujemy ogromną wagę do dobrej wzajemnej współpracy.
  •     karty Multisport, spotkania integracyjne.

Administrator IT
w Dziale Informatyki

Miejsce pracy:  Dział Informatyki w  Podłężu

Zakres obowiązków :
•    administrowanie serwerami Linux, Windows (2000-2016, Remoteapp), NAS(Synology), bazami danych SQL, ESXi, AD, http(Apache,nginx), postfix
•    konfiguracja i instalacja sprzętu sieciowego, stacji roboczych, drukarek
•    wspieranie użytkowników w przypadku problemów informatycznych

Wymagania :
•    bardzo dobra znajomość systemów Linux, Windows serwer
•    doświadczenie w konfiguracji dedykowanych rozwiązań sieciowych (switche, routery)
•    umiejętność konfiguracji DNS, DHCP, SMTP, IPSEC/OpenVPN, routingu
•    min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku
•    prawo jazdy min. kat. B
•    samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań, odpowiedzialność
•    bardzo dobra organizacja  pracy własnej
•    znajomość języków oprogramowania lub/i skryptowych – dodatkowym atutem

Firma oferuje:
•    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce
•    ciekawą, różnorodną tematycznie pracę, dedykowaną pasjonatom zagadnień IT
•    możliwości rozwoju
•    wynagrodzenie adekwatne do  poziomu wiedzy i umiejętności - do negocjacji
•    niezbędne narzędzia pracy
•    przyjazne środowisko pracy

Aplikacje prosimy przesyłać  na adres:  rekrutacja.IT@excellent.com.pl
Informacje o firmie: www.excellent.com.pl