facebook
pinterest
youtube

Nowość w ofercie. Armatura Keria

20.06.2018
 

Armatura Keria

 
Wybierając armaturę do łazienki, zwracamy uwagę nie tylko na jej estetykę, ale również na jej właściwości użytkowe oraz trwałość. 
Nowa armatura z serii Keria to różnorodność zastosowań. W tej linii produktowej znajdziemy baterie umywalkowe, wannowe ( w tym 4-otworową nawannową), prysznicowe, prysznicowo-wannowe czy bidetowe. Ofertę uzupełnia kolumna prysznicowa.

Armatura Keria marki Excellent to starannie wybierane produkty, które skutecznie łączą w sobie harmonijne wzornictwo, funkcjonalność rozwiązania oraz najwyższej klasy komponenty. Baterie linii Keria marki Excellent wykonane są z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego chromem. Produkty tej serii wyposażone są w wysokiej jakości elementy uznanych marek (głowica Kerox oraz perlator Neoperl). Są eleganckie, solidne i do tego bardzo dokładnie wykonane.
 

Rain Keria

Zestaw prysznicowy Rain Keria marki Excellent wykonana jest z wysokiej klasy mosiądzu pokrytego chromem.​ Jest to rozwiązanie dla najbardziej wymagających.
Doskonałe materiały zapewniają bezproblemowe użytkowanie. Atrakcyjny design świetnie sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale również w tych urządzonych w wystroju tradycyjnym.
 

Praktyczne funkcje

W ofercie Excellent można również znaleźć elementy, które zwiększają funkcjonalność armatury – m.in. korki click-clack przeznaczone do umywalek bez przelewu – do baterii umywalkowej wysokiej i baterii umywalkowej natynkowej.
Dużym udogodnieniem dla instalatorów okaże się natomiast FIX-box, który ułatwia montaż i daje możliwość rewizji baterii podtynkowych. FIX-box dostępny jest do baterii podtynkowej prysznicowej oraz umywalkowej. Dodatkowym atutem jest również występowanie perlatorów typu Slim, które dodatkowo uatrakcyjniają produkty serii Keria. Natomiast system Pure-Calc wyposażony w specjalnie wyprofilowane wypustki pozwala na bardzo łatwe czyszczenia osadzającego się kamienia – przedłużając tym samym żywotność  tych produktów.
 

Dobry wybór

Baterie Keria to doskonały wybór dla tych, którzy cenią najlepszy stosunek ceny do jakości. Seria wykonana z najwyższej klasy materiałów i jednocześnie niezwykle estetyczna zapewni przyjemność z użytkowania i pewność, że służyć będzie nam przez długie lata.
 
Do góry