Idealne rozwiązanie do małych łazienek.

Linia produktów serii Be Spot skierowana jest do Klientów, którzy dysponując niewielką przestrzenią w łazience, chcą mieć możliwość kąpieli w wannie i jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennego korzystania z prysznica.

Wanna Be Spot ma wydzieloną strefę prysznicową, a specjalnie wyprofilowany kształt daje szansę na relaksującą kąpiel. Bardzo wąskie  krawędzie wanny pozwalają zaoszczędzić miejsce na zewnątrz, zwiększając jednocześnie użytkową przestrzeń wewnątrz wanny. Wystepuje w wersji lewej i prawej.

Parawan Be Spot o kształcie dopasowanym do kształtu wanny posiada zawias z systemem unoszenia, a od wewnętrznej strony powłokę Clean Control  ułatwiającą utrzymanie szkła w czystości. Występuje w wersji lewej i prawej.

Obudowa Flex System - zewnętrzny bok wanny zaprojektowano z myślą o praktyce, tak, by wraz z obudową Be Spot można go było zabudować płytkami o dowolnym wymiarze

Obudowa Izi System - elegancka obudowa, złożona z dwóch elementów, stanowi gotowe rozwiązanie do zabudowania wanny Be Spot. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wykonana z lekkiego tworzywa umożliwia prosty i szybki montaż zaciskowy.

Umywalka Be Spot Umywalkę można montować na ścianie. Zajmuje mało miejsca, więc znakomicie sprawdzi się w małych przestrzeniach. Posiada również blat, przydatny w każdej łazience, niezależnie od jej wielkości.