facebook
instagram
youtube
pinterest

Perfekcyjny minimalizm Mazo

20.01.2019
Perfekcyjny minimalizm Mazo
 
Dyskretna, przezroczysta, prawie niewidoczna. W Mazo zastosowaliśmy najnowsze technologie w taki sposób, by - niezauważalne - dały najwyższy komfort w użytkowaniu tej kabiny. Ot paradoks perfekcyjnego minimalizmu.
 
Dogodnie.
Mazo otwiera się do wewnątrz i na zewnątrz. Minimalistyczny wygląd drzwi wnękowych ze ścianką stałą podkreśliliśmy estetycznymi uchwytami ze stali nierdzewnej. Szkło hartowane o grubości 6 mm pokryliśmy powłoką Clean Control, która ułatwia czyszczenie. Pomyśleliśmy o wysokości kabiny, dając jej - dogodne - 195 cm.
Nie widzisz, a jest.
Smukły, niewidoczny zawias, perfekcyjnie spełniający swoją podstawową rolę. Idea fix? Dzięki nowoczesnej technologii uzyskaliśmy w Mazo efekt, w którym nie widzisz zawiasu, który jest! To nowum na łazienkowym rynku i autorski pomysł Excellent. Dodatkowo w aluminiowych profilach zastosowaliśmy praktyczne magnetyczne uszczelki, które dyskretnie domykają kabinę.
Wachlarz rozwiązań.
Tu nie ograniczy Cię ani wielkość Twojej łazienki, ani wyobraźnia. Seria kabin Mazo posiada rozbudowane opcje modeli i rozmiarów. To najszersza oferta - wszechstronna i atrakcyjna cenowo w porównaniu do rozwiązań, które oferuje rynek.
 
Zwróć uwagę na niewidoczne, perfekcyjne rozwiązania w Mazo.
 
Do góry