Konfigurator armatury prysznicowej firmy Excellent to pierwsze takie narzędzie na rynku. Pozwala użytkownikom stać się na chwilę projektantem i stworzyć swój własny zestaw, jednocześnie śledząc, jak zmienia się wygląd całokształtu.
 
Sześć części do wyboru spośród wielu produktów
Kompozycję rozpoczynamy od decyzji na jakim ramieniu prysznicowym umieszczona będzie głowica prysznicowa: czy na naściennym, czy sufitowym oraz czy będzie on okrągły, czy jednak kwadratowy. Następnie wybieramy wspomnianą głowicę, tutaj także mamy do wyboru wersję z czterema kątami prostymi lub zaokrągloną. Są one dostępne w kilku rozmiarach, w opcji klasycznej lub zgrabniejszej Slim.
Wydaje się, że najważniejszym elementem jest wybór podtynkowej baterii prysznicowo-wannowej spośród siedmiu linii Excellent, do której następnie dobiera się słuchawkę prysznicową. Producent zadbał także o możliwość decyzji przy takich minimalistycznych detalach, jak wąż prysznicowy czy przyłącze kątowe. Podtynkowy montaż sprawi, że w kabinie będzie widoczne jedynie to, co sam wybierze kupujący.  
 
Prostota w obsłudze
Dzięki responsywnej stronie internetowej, nie wychodząc z domu zobaczyć można, jak poszczególne elementy komponują się ze sobą w wirtualnej łazience, a na dodatek konfigurator cały czas będzie wskazywać na koszt całego zestawu.
 
Zapisz i udostępnij
Dzięki tym dwóm funkcjom można dzielić się przygotowanym zestawieniem z rodziną i najbliższymi, za pomocą wygenerowanego unikalnego linku URL oraz zapisywać w formacie PDF kosztorys, który posiada hiperłącze, przekierowujące do mapy z salonami i studiami, w których można kupić przygotowany zestaw.  
 
Zapraszamy do zabawy: www.ka.excellent.com.pl