Znamy wyniki konkursu projektowego Excellent!
W czerwcu ogłosiliśmy konkurs na projekt łazienki z wanną lub kabiną prysznicową, wykonany z myślą o marzeniach i codziennych potrzebach klientów. Swoje autorskie projekty zgłosiło ponad 200 projektantów wnętrz. Dziękujemy za tak liczny odzew!
Przypomnijmy, że warunkiem udziału w konkursie było wykonanie projektu aranżacji wnętrza łazienki z wanną lub z kabiną firmy Excellent oraz pięcioma dowolnie wybranymi produktami z aktualnej oferty Excellent. Jury w ocenie prac wzięło pod uwagę:
– użycie i zastosowanie produktów Excellent,
– funkcjonalność łazienki,
– realizm jej wykonania,
– jakość wizualizacji pod względem merytorycznym i technicznym,
– ogólne wrażenie po przeanalizowaniu pracy konkursowej.
Wśród nadesłanych prac otrzymaliśmy wiele projektów znakomitej jakości - z kreatywnymi i pięknymi, a jednocześnie funkcjonalnymi rozwiązaniami. Wyrównany poziom prac konkursowych sprawił, że wybór nie był łatwy, jednak po wspólnych obradach jury wyłoniło poniższych zwycięzców. 
 
Zgodnie z oceną Komisji Konkursowej zwycięzcą konkursu została Pani Marta Stawińska z pracą Cave SPA, w której jury doceniło niebanalną aranżację z wanną akrylową Oceana. Pani Marta otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł.
Drugie miejsce zajęła Pani Katarzyna Cichoń z pracą Czarna perła, w której Autorka pokazała ciekawe ujęcia łazienki z wanną wolnostojącą Comfort. Laureatka drugiego miejsca otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł.
Trzecie miejsce w konkursie jury przyznało Pani Alicji Ragankiewicz Drabowicz z pracą Niebanalna łazienka w bloku dla niebanalnej właścicielki z nagrodą w kwocie 2000 zł. Autorka pracy pokazała małą łazienkę z prysznicem, w której wyposażenie łazienki zostało bardzo ciekawie skomponowane z jej kolorystyką.
W związku z otrzymaniem wielu ciekawych i oryginalnych prac konkursowych, jury zdecydowało się dodatkowo na przyznanie dwóch równorzędnych wyróżnień, za które przewidziano nagrody w postaci produktów z aktualnej oferty Excellent na kwotę 1500 zł. Produkty te można wybrać do dnia 15.12.2020r.
Wyróżnienie za inwencję twórczą przyznano Pani Ewelinie Dziedzic za pracę pod tytułem Cherry Rest w oryginalnym charakterze stylu art déco. Równorzędne wyróżnienie trafia do Pani Karoliny Kalemby za pokazanie pięknych kadrów i detali w pracy Turkusowa łazienka.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, życząc im wspaniałej współpracy z klientami, a także oryginalnych i ciekawych projektów oraz ich realizacji. Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym konkursie. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych: Facebook  Instagram i naszej strony www.excellent.com.pl