instagram
facebook
youtube
pinterest

Nowość w ofercie. Meble Łazienkowe TUTO

04.03.2018
 
Meble łazienkowe TUTO
 
W TUTO już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę oszczędny design. To ukłon w stronę najbardziej aktualnych trendów, gdzie prym wiedzie minimalizm. Zamiast elementów dekoracyjnych postawiliśmy na wyjątkowo ważną w łazience jakość materiałów i komfort użytkownika.
 
Płynne w ruchu.
 
Dzięki systemowi SOFT CLOSE (system cichego domyku), szuflada zamyka się wyjątkowo dyskretnie, a prowadnica BLUM użyta w TUTO wzmacnia jej zsynchronizowany, płynny ruch. Delikatność nie wiąże się z możliwościami, jeśli chodzi o wytrzymałość tych mebli - w szafkach TUTO zastosowaliśmy okucie włoskiej firmy Camar, które posiada atestowany ciężar udźwigu do 600 kg.

Jakość i ekologia.
 
TUTO wykonane są z najwyższej klasy płyt austriackiej firmy Egger. Zadbaliśmy również o wysoką odporność mebli na zadrapania, temperaturę czy promieniowanie. Ecolakiery użyte do wykończenia są całkowicie wolne od szkodliwych substancji (formaldehydów), co w przypadku alergików ma znaczenie niebagatelne.

Meble TOTU w Twojej łazience.
 
W skład nowej serii wchodzą szafka pod umywalkę w zestawie z umywalką AS w trzech wymiarach 600x480, 700x480, 800x480, szafka pod umywalkę nablatową w dwu wymiarach 600x480 i 800x480 oraz słupek w wymiarach 1600x400.
Meble dostępne są w czterech, najbardziej modnych i optymalnych dla łazienki kolorach: biały lakier/biały, biały lakier/beton, biały lakier/dąb, szary/dąb. Dzięki zastosowaniu precyzyjnej technologii produkcyjnej (zestaw: szafka pod umywalkę i umywalka AS) kolor i rozmiar szafki i umywalki są idealnie dopasowane.
 
Dla Twojej wygody każdy mebel jest złożony i gotowy do montażu.
 
Zobacz dopracowane w szczególe meble TUTO.
 
 
Do góry