instagram
facebook
youtube
pinterest

Zainspiruj się czarną kolekcją

20.05.2019
Czerń to absolutny hit aranżacyjny tego sezonu. Czarne mogą być nie tylko akcesoria czy armatura, ale nawet kabiny prysznicowe i wanny.

Każdy uważny obserwator wnętrzarskich trendów z pewnością zauważył, że jest jeden kolor, który ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę w aranżacji wnętrz. I chociaż na topie są różne barwy, w tym zielenie, błękity czy kolor koralowy, to absolutnym hitem tego sezonu jest czerń. Moda na nią nie ogranicza się przy tym wyłącznie do salonów czy sypialni, ale obejmuje również przestrzenie łazienek.

Dominację czerni widać było chociażby na tegorocznych targach ISH - imprezie, która jest najbardziej wiarygodnym barometrem panujących trendów łazienkowych. Na stoiskach wystawców z całego świata zobaczyć można było m.in. czarne umywalki, baterie prysznicowe, a nawet kabiny. Co jednak ważne, najmodniejszy kolor roku 2019 mają w swojej ofercie również polskie marki, w tym firma Excellent. W ofercie dystrybutora i producenta wyposażenia łazienek znaleźć możemy różnorodne produkty w czarnym kolorze - w wykończeniu matowym i błyszczącym.

czytaj dalej ...

 
Do góry