Z przyjemnością informujemy, że firma przeniosła swoją ekspozycję do nowej, atrakcyjniejszej lokalizacji, przy ul. Korbońskiego 14C w Krakowie (obok Makro Zakopiańska).
 
Excellent Łazienki Wnętrza Realizacje to miejsce, w którym znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do realizacji marzeń o pięknych i wyjątkowych wnętrzach. W Salonie prezentowane są produkty firmy Excellent, jak również produkty czołowych producentów z Włoch, Hiszpanii, Portugalii oraz Niemiec.
 
Nowatorska ekspozycja została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić Klientowi wybór produktów na poszczególnych etapach aranżacji wnętrza. W pierwszej części ekspozycji znajdą Państwo niezwykle bogatą ofertę płytek ceramicznych podłogowych oraz ściennych, które stanowią tło i zarazem pierwszy etap w projektowaniu wymarzonego wnętrza. Druga część ekspozycji prezentuje produkty wyposażenia łazienek jak wanny, kabiny prysznicowe czy armaturę. Oprócz tego,  znajdą Państwo bogaty wybór ceramiki, dodatków łazienkowych oraz grzejników.
 
Serdecznie zapraszamy do Excellent Łazienki Wnętrza Realizacje
przy ul. Korbońskiego 14C w Krakowie!
 
Godziny otwarcia Salonu:
pn – pt: 10:00 – 19:00
sobota: 10:00 – 16:00